Preču piegāde un atgriešana

Preču piegāde

Lai nodrošinātu luksus preču kvalitāti un sekotu vispasaules standartiem, preces saņemšana iespējama divos veidos:

  1. BERGAMO veikalā, iepirkšanās centrā "Sky&More" 2.stāvā, Duntes ielā 19A, Rīgā. Preci iespējams saņemt 24h pēc apmaksas veikšanas;
  2. Bezmaksas preču piegāde Latvijas Republikas teritorijā. Piegāde tiek nodrošināta uz OMNIVA pašapkalpošanās termināliem. Pēc apmaksas veikšanas, piegāde tiek nodrošināta divu līdz trīs darba dienu laikā.

 

Preču apmaiņa un atgriešana

  1. Preces, kas ir iegādātas e-veikalā www.beramo.lv Pircējam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā pēc preces saņemšanas, atgriezt preci un tās oriģinālo iepakojumu BERGAMO EYEWEAR veikalā, Duntes ielā 19A (iepirkšanās centra "Sky&More", 2. stāvā) vai nosūtīt preci atpakaļ Tirgotājam, izmantojot Omniva pakomāta pakalpojumus (preču atgriešana ir bezmaksas Latvijas Republikas teritorijā).
  2. Pircējam ir pienākums atgriezt Tirgotājam preci tieši tādā pašā stāvoklī un nebojātā preces oriģinālajā iepakojumā, kādā ir to saņēmis. Atgriežot preces, tām ir jābūt jaunām un nelietotām, precēm jābūt orģinālā iepakojumā un pilnā komplektācijā, prece nedrīkst būt bojāta.
  3. Pirms preces atgriešanas, Pircējs nosūta brīvas formas pieteikums par preces atgriešanu uz e-pastu: [email protected]. Pieteikumā norādot pasūtījuma numuru, preces saņemšanas datumu, savu kontaktinformāciju un preces atgriešanas veidu. Tirgotājs 24H laikā izskata Pircēja pieteikumu un nosūta Pircējam apstiprinājumu, pēc kura saņemšanas Pircējs var preci atgriezt BERGAMO EYEWEAR veikalā, Duntes ielā 19A (iepirkšanās centra "Sky&More", 2. stāvā) vai nosūtīt preci atpakaļ Tirgotājam, izmantojot Omniva pakomāta pakalpojumus.
  4. Tirgotājs apņemas bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 10 dienu laikā no dienas, kad Tirgotājs ir saņēmis atgrieztās preces, atmaksāt Pircējam viņa samaksāto naudas summu par preci.
  5. Lai veiktu preces apmaiņu, Pircējs nosūta brīvas formas pieteikumu par preces apmaiņu uz e-pastu: [email protected]. Pieteikumā norādot pasūtījuma numuru, preces saņemšanas datumu, savu kontaktinformāciju un preci ko vēlas samainīt. Pēc pieteikuma saņemšanas Tirgotājs divu dienu laikā sniegs atbildi par iespējām veikt preces apmaiņu.
© Bergamo 2023. Visas tiesības aizsargātas.
Internetveikala izstrāde: