Brand

RAY-BAN

0RB3025JM 919671

1937. gadā nepieciešamības dēļ radītais uzņēmums Ray-Ban ieņēma vadošo pozīciju augstas kvalitātes saulesbriļļu ražošanā, kas bija nepieciešamas pilotu pasargāšanai no spilgtajiem saules stariem. Kopš tā laika Ray-Ban ir kļuvis par saulesbriļļu ražotāju ar bagātu iztēli apveltītiem kultūras radītājiem visā pasaulē, ļaujot tiem izpaust savas bezbailīgās un autentiskās personības.

€182,00
Izmērs: L/XL
Pieejams: Online
  • Ātra piegāde

  • Droši pirkumi

Modē kopš 1937. gada.

Pazīstat formu, bet vai zināt stāstu? 1937. gadā tika radīts modelis Aviator nolūkā pasargāt ASV pilotus no spožajiem saules stariem. Mūžīgi saistīts ar saviem pagātnes varoņiem, gadu desmitiem modelis Aviator ir lidojis līdzās tiem, kuri lūkojas debesīs.

Vienmēr aktuālais dizains satiek drosmīgo, bezgalīgo garu. Ar modeli Aviator pagātnes varoņi un mūsdienu augstie lidojumi paceļ cerības augstāk un tālāk nekā jebkad agrāk.

LĒCAS:
Oriģinālās G15 bezatspīduma lēcas tika izstrādātas, lai pasargātu no saules stariem (angļu val. ‒ to ban rays), no kurienes Ray-Ban arī ieguva savu nosaukumu. Mūsdienās ikoniskais stils ir pieejams apvienojumā ar visu veidu leģendārajām lēcām.

FORMA:
Asaru pilienu formu atgādinošās lēcas nodrošina plašāku redzes lauku un neierobežotu redzesloku.

Informācija
Krāsa BLACK ON LEGEND GOLD/GREY GRADIENT
Ražotājs RAY-BAN
Dzimums Unisekss
Forma Aviācijas
Izmērs 62
Materiāls Metāls
Polarizētas

Lielākajai daļai cilvēku M ir piemērotākais izmērs. Visticamāk, ka tas būs piemērots arī jums.
Lai pārliecinātos, izmantojiet šādu triku, izmantojot standarta kredītkarti:

  • S
  • M
  • L/XL
© Bergamo 2023. Visas tiesības aizsargātas.
Internetveikala izstrāde: